1. Dog Boarding
  2. Nokia

Dog Boarding, Nokia

Overnight stay at the sitter's home

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
SanniS

1. Sanni

16.6 km
from
€30
/night
3 reviews

Rakastava hoitokoti lemmikeille💕

Last booked 7 days ago
Last contacted 7 days ago
SanniS

1. Sanni

Rakastava hoitokoti lemmikeille💕16.6 km
(3 reviews)
Last booked 7 days ago
Last contacted 7 days ago
"Kissan hoito järjestyi Sannin kanssa erinomaisesti. Kisu oli tyytyväinen ja niin myös omistaja. Extrapisteet vielä supernopeasta viesteihin vastaamisesta, joka teki hoidon järjestämisestä vielä sujuvampaa. Tulen varmasti jatkossakin ottamaan yhteyttä kun tarve kissanhoitajalle tulee. 😇"
SonjaS
Review by Sonja
from
€30
/night
MariaM

2. Maria

6.2 km
from
€19
/night
2 reviews
1
recurring guest

Koirat, kissat, linnut, kalat, hiiret kaikki tervetulleita

Last booked 9 days ago
Last contacted 9 days ago
MariaM

2. Maria

Koirat, kissat, linnut, kalat, hiiret kaikki tervetulleita 6.2 km
(2 reviews)
1 recurring guest
Last booked 9 days ago
Last contacted 9 days ago
"Maria hoiti koiraani onnistuneesti. Tulin takaisin onnellisen koiran luo. Maria lähetti hoidon aikana kuulumisia, miten hoidossa menee. Suosittelen Mariaa muillekin ja tulen takaisin!"
NiinaN
Review by Niina
from
€19
/night
SinikkaS

3. Sinikka

13 km
from
€20
/night
4 reviews

Lapsiperhe rapsuttaa ja hoitaa koiria

SinikkaS

3. Sinikka

Lapsiperhe rapsuttaa ja hoitaa koiria13 km
(4 reviews)
"Sinikka and her family took excellent care of my dog for a few days. Thank you!"
TimoT
Review by Timo
from
€20
/night
MillaM

4. Milla

13.9 km
from
€25
/night
1 review

Luotettava ja omistautunut hoitaja kissoille❤️

Usually responds within few hours
MillaM

4. Milla

Luotettava ja omistautunut hoitaja kissoille❤️13.9 km
(1 review)
Usually responds within few hours
"Kissat olivat hoidossa muutaman yön. Milla ja kumppaninsa ottivat hyvin huomioon kissojen mahdolliset erityistarpeet ja laittoivat oma-aloitteisesti kuvia ja kuulumisia. Kissat olivat selkeästi tyytyväisiä hoitoon ja tulevat varmasti mielellään uudestaankin ☺️"
HillaH
Review by Hilla
from
€25
/night
IdaI

5. Ida

13.8 km
from
€50
/night
1 review
1
recurring guest

Tarjolla koirarakasta hoitoa

Last active 9 days ago
Usually responds within one day
IdaI

5. Ida

Tarjolla koirarakasta hoitoa13.8 km
(1 review)
1 recurring guest
Last active 9 days ago
Usually responds within one day
"Kaikki sujui oikein hyvin. Ida oli vastuuntuntoinen ja eläinrakas hoitaja. Koiramme viihtyi Idan luona erinomaisesti."
Katja-MariK
Review by Katja-Mari
from
€50
/night
KristaK

6. Krista

13.8 km
from
€32
/night
1 review

Luotettava ja kokenut eläinten hoitaja <3

Last active 10 days ago
Usually responds within few hours
KristaK

6. Krista

Luotettava ja kokenut eläinten hoitaja <313.8 km
(1 review)
Last active 10 days ago
Usually responds within few hours
from
€32
/night
SannaS

7. Sanna

8.1 km
from
€40
/night
35 reviews
33
recurring guests

Lemmikinhoitaja Sanna Tampere

Last contacted 14 days ago
Last active 14 days ago
SannaS

7. Sanna

Lemmikinhoitaja Sanna Tampere8.1 km
(35 reviews)
33 recurring guests
Last contacted 14 days ago
Last active 14 days ago
"Puolivuotias koiramme oli Sannalla hoidossa yhden yön ja olimme erittäin tyytyväisiä. Koiramme oli vauhdikas ja hankala tapaus ja ensimmäistä kertaa yön yli hoidossa ilman meitä. Sanna pärjäsi pennun kanssa hienosti!"
ViiviV
Review by Viivi
from
€40
/night
VirginiaV

8. Virginia

7.9 km
from
€45
/night
2 reviews
1
recurring guest

Looking for fluffy friends

Lives with 1 dog
Lives with Valkoinen paimenkoira Athena
VirginiaV

8. Virginia

Looking for fluffy friends 7.9 km
(2 reviews)
1 recurring guest
Lives with 1 dog
Lives with Valkoinen paimenkoira Athena
from
€45
/night
RonjaR

9. Ronja

1.4 km
from
€40
/night
2 reviews

Lemmikeille luotettava hoitopaikka Nokialla ❤️

RonjaR

9. Ronja

Lemmikeille luotettava hoitopaikka Nokialla ❤️1.4 km
(2 reviews)
"Ronjan yöhoito oli täydellinen napakymppi meidän kahdelle eroahdistuneelle villikselle. Sain ihania kuvia ja viestejä hoidon aikana. Lämminhenkinen ja virikkeelinen paikka. Suosittelen ❣️."
AnneA
Review by Anne
from
€40
/night
NeaN

10. Nea

17.7 km
from
€30
/night
8 reviews
5
recurring guests

Rakastava hoitokoti isoille, että pienille!

Lives with 2 dogs
Lives with Amerikanstaffordshirenterrieri Fani
NeaN

10. Nea

Rakastava hoitokoti isoille, että pienille!17.7 km
(8 reviews)
5 recurring guests
Lives with 2 dogs
Lives with Amerikanstaffordshirenterrieri Fani
from
€30
/night
FarhanaF

11. Farhana

10 km
from
€20
/night

Your Dog’s Holiday Home: Walks & Cuddles

Last active 5 days ago
Lives with 1 dog
FarhanaF

11. Farhana

Your Dog’s Holiday Home: Walks & Cuddles10 km
Last active 5 days ago
Lives with 1 dog
from
€20
/night
KiaK

12. Kia

14.1 km
from
€80
/night
4 reviews
3
recurring guests

koirien ja kissojen paras kamu

Last active 9 days ago
Lives with 1 dog
KiaK

12. Kia

koirien ja kissojen paras kamu14.1 km
(4 reviews)
3 recurring guests
Last active 9 days ago
Lives with 1 dog
from
€80
/night
MarcusM

13. Marcus

12.2 km
from
€35
/night

Yksilöllistä ja lempeää hoitoa lemmikillesi

Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
MarcusM

13. Marcus

Yksilöllistä ja lempeää hoitoa lemmikillesi12.2 km
Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
from
€35
/night
JonnaJ

14. Jonna

11.2 km
from
€25
/night
2 reviews
1
recurring guest

Luotettavaa ja liikunnallista eläintenhoitoa

JonnaJ

14. Jonna

Luotettavaa ja liikunnallista eläintenhoitoa11.2 km
(2 reviews)
1 recurring guest
from
€25
/night
KaarinK

15. Kaarin

10.5 km
from
€30
/night
7 reviews

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi

Last active 6 days ago
Usually responds within one hour
KaarinK

15. Kaarin

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi10.5 km
(7 reviews)
Last active 6 days ago
Usually responds within one hour
from
€30
/night