1. Doggy Day Care
  2. Turku

Doggy Day Care, Turku

Daytime care for your dog at the sitter's home

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
TuliT

1. Tuli

16.2 km - Pargas
from
€40
/day
27 reviews
6
recurring guests

✨ Lemmikkisi Shangri-La 🪶

Calendar recently updated
Last booked yesterday
TuliT

1. Tuli

✨ Lemmikkisi Shangri-La 🪶16.2 km - Pargas
(27 reviews)
6 recurring guests
Calendar recently updated
Last booked yesterday
"Kiitos Tuli kun huolehdit meidän koira vanhuksesta! Kaikki meni hienosti ja Tulin puutarha oli mainio meidän koiralle! "
OzziO
Review by Ozzi
from
€40
/day
KikkaK

2. Kikka

13.5 km
from
€23
/day
2 reviews

hau hau

Last active 8 days ago
Usually responds within one day
KikkaK

2. Kikka

hau hau13.5 km
(2 reviews)
Last active 8 days ago
Usually responds within one day
"Kikka oli aivan ihana hoitaja ja koirani rakastui häneen välittömästi. Pikkuista hemmoteltiin niin, että kotiinlähdön hetkellä hän selvästi arvioi, kannattaisiko sittenkin jäädä hoitopaikkaan. Minunkin ahdistustani helpotti, kun huomasin koirani selvästi viihtyneen hoidossa. "
KristiinaK
Review by Kristiina
from
€23
/day
MikiM

3. Miki

5.6 km
from
€25
/day
5 reviews

Hellä ja luotettava, lemmikkisi uusi ystävä! 🐾

Last active 9 days ago
Usually responds within few hours
MikiM

3. Miki

Hellä ja luotettava, lemmikkisi uusi ystävä! 🐾5.6 km
(5 reviews)
Last active 9 days ago
Usually responds within few hours
"Miki hoiti Kodaa erinomaisesti, kaikki sujui hyvin ja erityiskiitos joustavuudesta tuonti- ja hakuaikojen suhteen. Huomasi hyvin, että Mikillä on paljon kokemusta eläinten kanssa toimimisesta. "
LauraL
Review by Laura
from
€25
/day
HeidiH

4. Heidi

3.6 km
from
€18
/day
2 reviews

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️

Lives with 2 dogs
Lives with Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade
HeidiH

4. Heidi

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️3.6 km
(2 reviews)
Lives with 2 dogs
Lives with Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade
"Heidi on iloinen, pirteä ja ihana hoitaja, josta Alfie tykkäsi myös. Haluamme varata Heidin uudelleen kunhan vain Heidille sopii 😊"
ArtoA
Review by Arto
from
€18
/day
ElliE

5. Elli

1.4 km
from
€40
/day
4 reviews
2
recurring guests

Luotettavaa hoitoa kaikille karvakavereille

Lives with 1 dog
Lives with Bordercollie Ebba
ElliE

5. Elli

Luotettavaa hoitoa kaikille karvakavereille1.4 km
(4 reviews)
2 recurring guests
Lives with 1 dog
Lives with Bordercollie Ebba
"Elli otti lyhyellä varoitusajalla koiramme päivähoitoon. Elli pärjäsi erinomaisesti reaktiivisen, rescue-taustaisen koiramme kanssa. Koiramme kotiutui hoitopäivän jälkeen tyytyväisenä ja hyvin hoidettuna. Myös viestiminen ja asioista sopiminen oli Ellin kanssa helppoa ja saimme päivän aikana kuulla koiramme kuulumisia. Käytämme ehdottomasti Ellin palveluja uudelleen, mikäli tarvitsemme koirallemme hoitoa Turun alueella."
AnnaA
Review by Anna
from
€40
/day
RoosaR

6. Roosa

1.6 km - Turku
from
€25
/day
6 reviews
2
recurring guests

Hoitoapua rakkaudella ja vuosien kokemuksella

Lives with 1 dog
Lives with Whippet Lyra
RoosaR

6. Roosa

Hoitoapua rakkaudella ja vuosien kokemuksella1.6 km - Turku
(6 reviews)
2 recurring guests
Lives with 1 dog
Lives with Whippet Lyra
from
€25
/day
VenlaV

7. Venla

4.3 km - Turku
from
€20
/day
9 reviews
2
recurring guests

Koirien hoitoa suurella sydämellä❤️

Last active 7 days ago
Usually responds within few hours
VenlaV

7. Venla

Koirien hoitoa suurella sydämellä❤️4.3 km - Turku
(9 reviews)
2 recurring guests
Last active 7 days ago
Usually responds within few hours
"Kiitos hyvästä hoidosta! 😊"
EerikaE
Review by Eerika
from
€20
/day
MyriamM

8. Myriam

3.4 km
from
€15
/day
4 reviews

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes

Usually responds within one day
MyriamM

8. Myriam

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes 3.4 km
(4 reviews)
Usually responds within one day
from
€15
/day
AadaA

9. Aada

5.1 km
from
€15
/day
2 reviews
3
recurring guests

Eläinrakas ja luotettava hoitaja❤️

Last booked 8 days ago
Last contacted 6 days ago
AadaA

9. Aada

Eläinrakas ja luotettava hoitaja❤️5.1 km
(2 reviews)
3 recurring guests
Last booked 8 days ago
Last contacted 6 days ago
from
€15
/day
SanniS

10. Sanni

1.3 km
from
€20
/day
3 reviews
1
recurring guest

Luotettava ja eläinrakas kissanhoitaja 😻

Last active 8 days ago
Usually responds within few hours
SanniS

10. Sanni

Luotettava ja eläinrakas kissanhoitaja 😻1.3 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Last active 8 days ago
Usually responds within few hours
from
€20
/day
RonjaR

11. Ronja

4.2 km
from
€30
/day
14 reviews
7
recurring guests

Lemmikkien Lemppari

Last active 9 days ago
Lives with 3 cats
RonjaR

11. Ronja

Lemmikkien Lemppari4.2 km
(14 reviews)
7 recurring guests
Last active 9 days ago
Lives with 3 cats
from
€30
/day
SuviS

12. Suvi

0.4 km
from
€16
/day

Aktiivista seuraa koiralle kuin kissallekin

Last active 9 days ago
Usually responds within one day
SuviS

12. Suvi

Aktiivista seuraa koiralle kuin kissallekin0.4 km
Last active 9 days ago
Usually responds within one day
from
€16
/day
HuldaH

13. Hulda

1.5 km
from
€25
/day
4 reviews

Luotettava hoitaja apunasi - lempeää hoitoa koirallesi

Last active 10 days ago
Usually responds within few hours
HuldaH

13. Hulda

Luotettava hoitaja apunasi - lempeää hoitoa koirallesi1.5 km
(4 reviews)
Last active 10 days ago
Usually responds within few hours
from
€25
/day
ErikaE

14. Erika

1 km - Turku
from
€23
/day
3 reviews

Eläinrakas hoitaja, jolla kokemusta kaikenlaisista koirista

Last contacted 13 days ago
Last active 13 days ago
ErikaE

14. Erika

Eläinrakas hoitaja, jolla kokemusta kaikenlaisista koirista1 km - Turku
(3 reviews)
Last contacted 13 days ago
Last active 13 days ago
from
€23
/day
SatuS

15. Satu

3.1 km
from
€25
/day

Koiranhoitoa kokemuksella 💜

Lives with 1 dog
Lives with Amerikan Akita Kata
SatuS

15. Satu

Koiranhoitoa kokemuksella 💜3.1 km
Lives with 1 dog
Lives with Amerikan Akita Kata
from
€25
/day
JanetteJ

16. Janette

1.2 km
from
€20
/day

Luotettava, aktiivinen ja rakastava hoitaja!

Usually responds within few hours
JanetteJ

16. Janette

Luotettava, aktiivinen ja rakastava hoitaja!1.2 km
Usually responds within few hours
from
€20
/day
PeppiP

17. Peppi

14.3 km
from
€50
/day

Jokaisen eläimen ystävä&reipas lenkkeilijä🐶

Usually responds within few hours
PeppiP

17. Peppi

Jokaisen eläimen ystävä&reipas lenkkeilijä🐶14.3 km
Usually responds within few hours
from
€50
/day
TerhiT

18. Terhi

1.2 km
from
€20
/day

Luotettavaa jyrsijän hoitoa ja koiran lenkitystä Turussa.

TerhiT

18. Terhi

Luotettavaa jyrsijän hoitoa ja koiran lenkitystä Turussa.1.2 km
from
€20
/day
IinaI

19. Iina

12.7 km
from
€20
/day
1 review

Lemmikit hoitoon luotettavalle nuorelle Lietoon

Lives with 2 cats
Usually responds within one hour
IinaI

19. Iina

Lemmikit hoitoon luotettavalle nuorelle Lietoon12.7 km
(1 review)
Lives with 2 cats
Usually responds within one hour
from
€20
/day
JenniJ

20. Jenni

11 km
from
€15
/day

Lempeä tyyppi kissasi tai koirasi kaveriksi

Calendar recently updated
Last active yesterday
JenniJ

20. Jenni

Lempeä tyyppi kissasi tai koirasi kaveriksi11 km
Calendar recently updated
Last active yesterday
from
€15
/day