1. Cat sitting
  2. Jyväskylä

Cat Sitting, Jyväskylä

Drop-in visits at your home for your cat

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
RitaR

1. Rita

0.7 km
from
€13
/day
1 review
1
recurring guest

Luotettava ja tunnollinen koiranhoitaja

Last active 10 days ago
RitaR

1. Rita

Luotettava ja tunnollinen koiranhoitaja0.7 km
(1 review)
1 recurring guest
Last active 10 days ago
from
€13
/day
RiikkaR

2. Riikka

1.6 km
from
€20
/day

Ammattitaitoista ja luotettavaa hoitoa vankalla kokemuksella

Lives with 1 dog
Lives with Bokseri Siri
RiikkaR

2. Riikka

Ammattitaitoista ja luotettavaa hoitoa vankalla kokemuksella 1.6 km
Lives with 1 dog
Lives with Bokseri Siri
from
€20
/day
ValeriiaV

3. Valeriia

2.8 km
from
€20
/day
1 review

Huge pet lover 🦴🐾❤️

Usually responds within one day
ValeriiaV

3. Valeriia

Huge pet lover 🦴🐾❤️2.8 km
(1 review)
Usually responds within one day
"Valeriia was responsible and good communication. She took good care of our cats and can recommend her to others as well."
-anonymized--
Review by -anonymized-
from
€20
/day
NelliN

4. Nelli

3.3 km
from
€10
/day
2 reviews

Eläinrakas ja kokenut koiranhoitaja johon voit luottaa

Last booked 14 days ago
Last contacted yesterday
NelliN

4. Nelli

Eläinrakas ja kokenut koiranhoitaja johon voit luottaa3.3 km
(2 reviews)
Last booked 14 days ago
Last contacted yesterday
from
€10
/day
PauliinaP

5. Pauliina

2.1 km - Jyväskylä
from
€10
/day

Luotettavaa lenkkeilyä, huolellista hoitoa - rakkautta!

Last booked 8 days ago
Last contacted today
PauliinaP

5. Pauliina

Luotettavaa lenkkeilyä, huolellista hoitoa - rakkautta!2.1 km - Jyväskylä
Last booked 8 days ago
Last contacted today
from
€10
/day
AnniinaA

6. Anniina

2.2 km - Jyväskylä
from
€12
/day
1 review
1
recurring guest

Zuverlässige und herzliche Hundebetreuung 🇩🇪🇬🇧

Calendar recently updated
Last active 2 days ago
AnniinaA

6. Anniina

Zuverlässige und herzliche Hundebetreuung 🇩🇪🇬🇧2.2 km - Jyväskylä
(1 review)
1 recurring guest
Calendar recently updated
Last active 2 days ago
from
€12
/day
EmmiE

7. Emmi

2.6 km
from
€10
/day

Luotettava ja eläinrakas hoitaja maaseudun kokemuksella

Last contacted 3 days ago
Last active 2 days ago
EmmiE

7. Emmi

Luotettava ja eläinrakas hoitaja maaseudun kokemuksella2.6 km
Last contacted 3 days ago
Last active 2 days ago
from
€10
/day
HelinäH

8. Helinä

5.2 km - Jyväskylä
from
€25
/day

Eläinten kanssa kasvanut ammattilaisrapsuttaja!

Last contacted 5 days ago
Last active 2 days ago
HelinäH

8. Helinä

Eläinten kanssa kasvanut ammattilaisrapsuttaja! 5.2 km - Jyväskylä
Last contacted 5 days ago
Last active 2 days ago
from
€25
/day
HannaH

9. Hanna

1.8 km
from
€25
/day
14 reviews
8
recurring guests

Koirien ystävä, aktiivinen ja lempeä koti.

Calendar recently updated
Last booked 12 days ago
HannaH

9. Hanna

Koirien ystävä, aktiivinen ja lempeä koti. 1.8 km
(14 reviews)
8 recurring guests
Calendar recently updated
Last booked 12 days ago
from
€25
/day
MikaM

10. Mika

4.8 km
from
€35
/day

Palvelun vanhin jäsen! Luotettavaa lenkitystä ja hoitoa.

Usually responds within few hours
MikaM

10. Mika

Palvelun vanhin jäsen! Luotettavaa lenkitystä ja hoitoa.4.8 km
Usually responds within few hours
from
€35
/day
JadaJ

11. Jada

7 km
from
€30
/day

Koirarakas hoitaja❤️

JadaJ

11. Jada

Koirarakas hoitaja❤️7 km
from
€30
/day
PaulaP

12. Paula

3.2 km
from
€20
/day

Nainen ja koira valmiina hoitamaan lemmikkiäsi!

Lives with 1 dog
Lives with tiibetinspanieli Luna
PaulaP

12. Paula

Nainen ja koira valmiina hoitamaan lemmikkiäsi!3.2 km
Lives with 1 dog
Lives with tiibetinspanieli Luna
from
€20
/day
ViviV

13. Vivi

0.2 km
from
€12
/day

Lempeä ja luotettavaa lemmikinhoitoa

ViviV

13. Vivi

Lempeä ja luotettavaa lemmikinhoitoa 0.2 km
from
€12
/day
JeriJ

14. Jeri

0.9 km
from
€20
/day
2 reviews
1
recurring guest

Rehti ja reilu eläintenhoitaja lemmikkiäsi varten

Calendar recently updated
Last booked 7 days ago
JeriJ

14. Jeri

Rehti ja reilu eläintenhoitaja lemmikkiäsi varten0.9 km
(2 reviews)
1 recurring guest
Calendar recently updated
Last booked 7 days ago
from
€20
/day