1. Cat sitting
  2. Jyväskylä

Cat Sitting, Jyväskylä

Drop-in visits at your home for your cat

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
SiljaS

1. Silja

3.5 km - Jyväskylä
from
€10
/day

Eläinrakas ja luotettava hoitaja Jyväskylässä 🐾

Last booked 11 days ago
Last active 2 days ago
SiljaS

1. Silja

Eläinrakas ja luotettava hoitaja Jyväskylässä 🐾3.5 km - Jyväskylä
Last booked 11 days ago
Last active 2 days ago
from
€10
/day
JohannaJ

2. Johanna

0.7 km
from
€15
/day

Eläinten ehdoilla ❤️

Last active 4 days ago
JohannaJ

2. Johanna

Eläinten ehdoilla ❤️0.7 km
Last active 4 days ago
from
€15
/day
FernandaF

3. Fernanda

3.9 km
from
€10
/day
New sitter

Lots of love and cuddles for your dog!🐾❤️

Last active 4 days ago
FernandaF

3. Fernanda

New sitter
Lots of love and cuddles for your dog!🐾❤️3.9 km
Last active 4 days ago
from
€10
/day
ElisaE

4. Elisa

1.1 km
from
€10
/day
New sitter

A student who loves dogs

ElisaE

4. Elisa

New sitter
A student who loves dogs1.1 km
from
€10
/day
JuliaJ

5. Julia

1 km
from
€10
/day

Meow ! 🐱

JuliaJ

5. Julia

Meow ! 🐱1 km
from
€10
/day
EmmaE

6. Emma

4.3 km
from
€15
/day
1 review

Huolehtivainen, tarkka ja lempeä hoitaja

Last active 6 days ago
EmmaE

6. Emma

Huolehtivainen, tarkka ja lempeä hoitaja4.3 km
(1 review)
Last active 6 days ago
"Kiitos Pepin hyvästä hoidosta, kaikki meni täydellisesti."
RailiR
Review by Raili
from
€15
/day
HeiniH

7. Heini

1.5 km
from
€15
/day
9 reviews
3
recurring guests

Tarvitsetko hoitajan parhaalle ystävällesi?

Last booked 7 days ago
Last contacted yesterday
HeiniH

7. Heini

Tarvitsetko hoitajan parhaalle ystävällesi?1.5 km
(9 reviews)
3 recurring guests
Last booked 7 days ago
Last contacted yesterday
"Kiitos taas Heini, kotona odottaa aina iloiset ja levolliset koirat sinun käyntisi jälkeen. Luotettava ja kiva hoitaja😊"
SannamariS
Review by Sannamari
from
€15
/day
MinniM

8. Minni

0.9 km
from
€10
/day
2 reviews

En tee tätä rahan takia, vaan rakkaudesta eläimiin

MinniM

8. Minni

En tee tätä rahan takia, vaan rakkaudesta eläimiin0.9 km
(2 reviews)
from
€10
/day
MillaM

9. Milla

2.9 km
from
€35
/day
5 reviews
2
recurring guests

Koirien ja kissojen hoitoa rakkaudella 🩷

Last booked 3 days ago
Last contacted 13 days ago
MillaM

9. Milla

Koirien ja kissojen hoitoa rakkaudella 🩷2.9 km
(5 reviews)
2 recurring guests
Last booked 3 days ago
Last contacted 13 days ago
"Milla kävi hoitamassa kotikäynneillä kissojani sovitusti ja ohjeiden mukaisesti. Sain lomailla rauhassa ja luottavaisin mielin. 🤗 "
KristaK
Review by Krista
from
€35
/day
LauraL

10. Laura

3 km
from
€20
/day
4 reviews
1
recurring guest

Luotettavaa lemmikinhoitoa

Lives with 1 cat
Usually responds within one day
LauraL

10. Laura

Luotettavaa lemmikinhoitoa3 km
(4 reviews)
1 recurring guest
Lives with 1 cat
Usually responds within one day
"Kaikki sujui kuten sovittiin, käytetään Lauran palveluita ehdottomasti uudelleen jos tarvetta tulee! 😊"
EmmaE
Review by Emma
from
€20
/day
AlmaA

11. Alma

1.9 km
from
€18
/day
30 reviews
21
recurring guests

Koirien Ja Kissojen Kuiskaaja!

Lives with 1 cat
Usually responds within one hour
AlmaA

11. Alma

Koirien Ja Kissojen Kuiskaaja!1.9 km
(30 reviews)
21 recurring guests
Lives with 1 cat
Usually responds within one hour
"Alma on todellinen kissakuiskaaja ja mukavan sosiaalinen. Viestintä oli mutkatonta ja jätin kissat luottavaisin mielin Alman hoitoon 😻"
EllaE
Review by Ella
from
€18
/day
EllaE

12. Ella

4.5 km - Jyväskylä
from
€25
/day
2 reviews
1
recurring guest

Kokenut ja rakkautta täynnä oleva eläinrakas

Last active 2 days ago
Lives with 1 dog, 3 cats
EllaE

12. Ella

Kokenut ja rakkautta täynnä oleva eläinrakas4.5 km - Jyväskylä
(2 reviews)
1 recurring guest
Last active 2 days ago
Lives with 1 dog, 3 cats
"Kaikki hoituu kuten pitää ja välittyy hyvin että Ella on eläinrakas ihminen. Kissat ja minä oltiin taas oikein tyytyväisiä!🥰"
JuliaJ
Review by Julia
from
€25
/day
SaraS

13. Sara

0.5 km
from
€25
/day
5 reviews
1
recurring guest

Todella Eläinrakas Opiskelija Jyväskylästä

Last active 10 days ago
Lives with 1 cat
SaraS

13. Sara

Todella Eläinrakas Opiskelija Jyväskylästä 0.5 km
(5 reviews)
1 recurring guest
Last active 10 days ago
Lives with 1 cat
"Sara has performed above expectations. The whole process went very well, indeed. On the first visit, the discussion about the care for my three cats went smoothly. She kept me updated, during my stay abroad and sent pictures of my beloved cats, doing well. She as well added the vitamins to their wet food, as prescribed by the veterinarian. And all the food bowls, not in use, were washed, and around their feeding place was also cleaned. I definitely would recommend her for caring for your cats! 😺😺😺 Kind regards, Robbert "
RobbertR
Review by Robbert
from
€25
/day
GhazalG

14. Ghazal

1.5 km
from
€13
/day
15 reviews
4
recurring guests

A new, warm-Hearted friend for your furry darlings❤️

Last contacted yesterday
Last active yesterday
GhazalG

14. Ghazal

A new, warm-Hearted friend for your furry darlings❤️1.5 km
(15 reviews)
4 recurring guests
Last contacted yesterday
Last active yesterday
"The cats were taken care of extremely well and we got an excellent photos of the visit"
ReetaR
Review by Reeta
from
€13
/day
AinoA

15. Aino

4.6 km
from
€35
/day
64 reviews
28
recurring guests

Eläinrakasta ja luotettavaa koirahoitoa juuri sinulle

Last booked 11 days ago
Last contacted 12 days ago
AinoA

15. Aino

Eläinrakasta ja luotettavaa koirahoitoa juuri sinulle4.6 km
(64 reviews)
28 recurring guests
Last booked 11 days ago
Last contacted 12 days ago
"Onnelliset koirat ja levollinen omistaja"
IlariI
Review by Ilari
from
€35
/day
NettaN

16. Netta

4.8 km
from
€19
/day
2 reviews

Lenkitystä ja leikitystä

Lives with 1 dog
Lives with Dalmatiankoira Kida
NettaN

16. Netta

Lenkitystä ja leikitystä4.8 km
(2 reviews)
Lives with 1 dog
Lives with Dalmatiankoira Kida
"Kiitos, kaikki sujui hyvin ja sovitusti. Väiski kissa on myös tyytyväinen hoitoon😄"
SariS
Review by Sari
from
€19
/day
HannaH

17. Hanna

6.2 km
from
€20
/day
17 reviews
2
recurring guests

Eläinrakas ja luotettava hoitaja lemmikillesi

Last active 2 days ago
Lives with 1 cat
HannaH

17. Hanna

Eläinrakas ja luotettava hoitaja lemmikillesi6.2 km
(17 reviews)
2 recurring guests
Last active 2 days ago
Lives with 1 cat
"Onnelliset koirat kotona vastassa 😊"
IlariI
Review by Ilari
from
€20
/day
MiljaM

18. Milja

3.3 km
from
€25
/day
66 reviews
22
recurring guests

Lemmikkisi ystävä <3

Last booked 6 days ago
Last contacted 7 days ago
MiljaM

18. Milja

Lemmikkisi ystävä <33.3 km
(66 reviews)
22 recurring guests
Last booked 6 days ago
Last contacted 7 days ago
"Voin suositella lämpimästi Miljaa kissanhoitoon. Sain mukavasti muutaman tunnelma kuvan poissaolopäivien aikana ja se toi mukavasti huojennusta siihen, että kaikki on mennyt hyvin. Muru-kissani on tarkka pellettilaatikoiden puhtaudesta ja tästäkin Milja oli huolehtinut hyvin 😊 Hän pääsi myös reakoimaan nopeasti avuntarpeeseen, joten sekin oli iso plussa. Kiitos, kun pidin niin hyvää huolta Murusta! 😊☀️ T. Reija ja Muru"
ReijaR
Review by Reija
from
€25
/day
SaraS

19. Sara

1.8 km
from
€25
/day
7 reviews
6
recurring guests

Luotettavaa hoitoa koirakodissa

Last contacted 6 days ago
Last active 5 days ago
SaraS

19. Sara

Luotettavaa hoitoa koirakodissa1.8 km
(7 reviews)
6 recurring guests
Last contacted 6 days ago
Last active 5 days ago
"Kissoistani pidettiin hyvää huolta ollessani viikonlopun poissa"
JuhaJ
Review by Juha
from
€25
/day
PihlaP

20. Pihla

1 km
from
€25
/day
13 reviews
7
recurring guests

Luotettavaa lemmikin hoitoa Jyväskylässä❤️🐾

Last active 4 days ago
Lives with 1 cat
PihlaP

20. Pihla

Luotettavaa lemmikin hoitoa Jyväskylässä❤️🐾1 km
(13 reviews)
7 recurring guests
Last active 4 days ago
Lives with 1 cat
"kissat tuli hoidettua kunnialla, sain paljon kuulumisia kuvien kanssa!"
KataK
Review by Kata
from
€25
/day